Aktuality

Vítejte na stránkách Hornického spolku Bergmeister

Vítáme Vás na oficiálních webových stránkách Hornického spolku Bergmeister, který navazuje na bohatou tradici a historii spojenou s historií hornictví v Horním Městě a okolí, ale nejen tam.

Kdo jsme:
Hornický spolek Bergmeister byl založen s cílem spojit zájemce o hornictví a těžbu v oblasti Horního Města. Spolek se snaží uchovávat vzpomínky na minulost, vzdělávat lidi o významu této činnosti pro člověka i lokalitu Horního Města.

Vize:
Naším hlavním cílem je propagovat povědomí o historii hornictví v Horním Městě prostřednictvím různých aktivit.  Na našich stránkách budeme pravidelně sdílet informace o nadcházejících akcích, setkáních a dalších aktivitách.

Připojte se k nám:
Pokud sdílíte vášeň pro hornictví, historii a kulturu, srdečně vás zveme k připojení se k našemu spolku. Můžete nás podpořit jako dobrovolník či dárcovským příspěvkem. Společně můžeme uchovat dědictví hornictví pro budoucí generace.

Kontaktujte nás:
Pokud máte otázky, zájem o spolupráci nebo chcete vědět více o našich aktivitách, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo e-mailu.

Děkujeme za váš zájem o Hornický spolek Bergmeister v Horním Městě. Společně můžeme uchovat a oslavovat bohatou historii hornictví v našem regionu.